054-524-8540

מירב סלע

מרפאה בעיסוק

מרב הרמתי סלע היא מרפאה בעיסוק מוסמכת מטעם משרד הבריאות. בוגרת החוג לריפוי בעיסוק  אוניברסיטת חיפה ועוסקת בתחום 14 שנים.

את דרכה המקצועית החלה בתחום שיקום גריאטרי במסגרת אשפוז ולאחר מכן המשיכה בטיפול בקהילה בתחום השיקום בפגיעות בגפה העליונה במכבי שירותי בריאות. 

מתמחה בשיקום גוף עליון בטיפול בפציעות וחבלות בכף היד לאחר שברים, ניתוחי תפירת גידים, דלקות גידים, טיפול בכוויות וצלקות, וכן הפעלה לשיפור טווח התנועה. כמו כן, התאמת סדים- התאמה מדוייקת למטופל מחומרים מיוחדים המותאמים לכל פתולוגיה בצורה אישית. הסד רחיץ ויכול להחליף גבס. התאמת הסד כוללת הדרכה לשימוש נכון ותרגילים נילווים.

בנוסף, מייעצת ארגונומית מנתחת ומתאמת את סביבת העבודה של המטופל בהתאם ליכולותיו המוטוריות ודרישות העבודה. מתן כלים למניעת עומס, כאב ופציעות שריר שלד לצד הדרכה לתנועתיות בעבודה.

שיקום גף עליון מיועד לאנשים הסובלים מפגיעה בתפקודי הידיים כתוצאה מבעיה כרונית, פציעות, ניתוחים או שחיקה על רקע סביבת עבודה שאינה מותאמת.

מטרת הטיפול היא שילוב האדם בחזרה במעגל העיסוקים אליו היה רגיל באמצעים שונים. הטיפול בקליניקה מבוסס תרגול פרטני אישי ושימוש בטכנולוגיות וטכניקות שונות להפחתת כאב, חיזוק והגדלת טווחי תנועה באמצעים הבאים:

  • כפפה ממוחשבת- מאפשרת אימון על פעולות מוטוריקה עדינה של האצבעות, תנועות שורש כף יד ושילוב שלהן לכדי ביצוע פעולות יום יום.
  • Arm tutor- אימון על תנועת המרפק, כתף ושילוב של שניהם בהקשר של פעולות יום יומיות.המערכת מודדת את תנועת המרפק והכתף באופן מדויק שלא מאפשרת תנועות פיצוי של מפרקים אחרים ביד.
  • 3D tutor- חיישן תלת מימד המתלבש על מגוון רחב של איברים ובכך מאפשר אימון על תנועות שונות בגוף : כתף, מרפק, שורש כף יד, תנועת ראש, תנועת גב, ברך, ירך וקרסול.לכל אורך השימוש במכשיר מבקרת התוכנה את תנועתו של המטופל ומביאה אותו לשאוף ולהפיק תנועה.

באתר זה נעשה שימוש בקבצי cookies. המשך גלישתך באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

דילוג לתוכן