054-524-8540

פיזיותרפיה בכפר סבא

אלעד לשם המרכז לפיזיותרפיה

הקליניקה של אלעד לשם הוקמה על ידו בשנת 2016, אלעד בעל תואר ראשון לפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת ת"א. צוות הקליניקה מונה את מיטב הפיזיותרפיסטים והמטפלים אשר מתמחים במגוון הטיפולים כגון:

שיקום אורתופדי, טיפול בפציעות ספורט, שיקום לפני ואחרי ניתוח, שיקום כף יד, פיזיותרפיה ווסטיבולרית, שיקום פה ולסת, דיקור מערבי, ריפוי בעיסוק ועוד.

הקליניקה צברה שנים של ניסיון בתחום הספורט והשיקום והצוות ליווה בעבר ומלווה בהווה קבוצות ספורט מקצועיות כגון הפועל ת"א בכדורסל, מכבי רמת השרון בכדורסל, הפועל כפר סבא בכדורעף,  ליווי קבוצות ריצה ועוד.

מהות ההוויה אצלנו בקליניקה היא אווירה חמה, קרובה ומשפחתית שנוצרת עם המטופלים שלנו, כך גם הטיפול עצמו. תמיד הטיפול יהיה אחד על אחד, אישי, כמו גם המרכזי בטיפול הוא טיפול בידיים שלנו, להרגיש את המטופל ואת הבעיה. ובכלל הסתכלות הוליסטית לא רק על הבעיה עצמה אלא על אורח חייו ופעילותו של המטופל. 

מעבר לטיפול הידני ישנו את המכשור הפיזיותרפי שמשלים את הטיפול כגון: אולטרסאונד טיפולי, תרמותרפיה (חימום/קירור), דיקור יבש, מכשירי תפידבק (BOBO/ BLAZEPOD), אופני כושר, משוקלות וציוד כושר נוסף.

מגוון הטיפולים במרכז

צוות המרכז

אלעד לשם

מנהל ובעלים, פיזיותרפיסט

פיזיותרפיסטית

TALV

מרפאה בעיסוק

יעל סגל גולדברג

יעל סגל גולדברג

פיזיותרפיסטית

שאלות ותשובות

החלק הראשון של המפגש כולל סדרה של שאלות ותחקור של המצב, כגון איך הבעיה התחילה, לפני כמה זמן ועוד. שאלות אלו עוזרות לפיזיותרפיסט לגשת לבדיקה בצורה טובה יותר שתעזור לו לתת אבחנה בצורה מדוייקת.

לאחר מכן עוברים לבדיקה הקלינית, שם בודקים את המטופל פיזית ונותנים אבחנה מסודרת מה המקור לבעיה, מה שמה, וכיצד ניתן לטפל בה.

בחלק השלישי נעבור לטיפול עצמו. אנו בקליניקה מאמינים בטיפול מנואלי/ ידני  (Hands on) שבו רוב הטיפול הידיים של הפיזיותרפיסט על המטופל, ע"י טכניקות פיזיותרפיות, עיסוי ועוד. בסוף, נתאים תוכנית תרגול ייעודית בהתאם לבעיה שמצאנו שבו ניתן תרגילים עצמיים לביצוע.

בכל שלב אחרי הטיפול ניתן להישאר בקליניקה כמה שרוצים לתרגול, מכשור ועוד, הקליניקה פתוחה לרשותכם תחת עיננו הקפדנית.

הקליניקה היא פרטית, ואנו לא עובדים עם הקופות.

חברי כללית מושלם מקבלים החזר לטיפולי פיזיותרפיה פרטיים.

95 ₪ החזר לכל טיפול ל- 24 טיפולים בשנה,  או 190 ₪ החזר לכל טיפול ל- 12 טיפולים בשנה. בנוסף, יש החזר לכל חברות הביטוח בהתאם לפוליסה (לרוב עד 80% החזר לכל טיפול).

קשה לענות על השאלה הזו לפני שעושים בדיקה מסודרת ומקבלים אינפורמציה בסיסית. אנו דוגלים במקצועיות של 100%, וקובעים טיפולים בהתאם למה שהמטופל צריך ולא מעבר.

זו הסיבה שאנו לא עובדים עם "כרטיסייה" ולא מחייבים מטופל על סדרת טיפולים.

ההגעה אלינו לא מחייבת ביקור אצל אורתופד. למעשה ברוב המקרים האורתופד יפנה אתכם לפיזיותרפיה, ולכן ניתן לקצר את התהליך ולהגיע לפיזיותרפיה ולקבל אבחנה מסודרת וגם להתחיל טיפול מתאים ללא עיכובים.

יחד עם זאת, במידת הצורך ובהתאם למצב נפנה אתכם לרופא המתאים להמשך בירור במידה ונחשוב שהמצב מחייב כגון פגיעות טראומתיות ועוד.

הקליניקה מציעה טיפולי בית ע"י צוות הקליניקה, זאת בהתאם למומחיות של כל אחד והבעיה הרלוונטית של המטופל.

פרטים >

אומרים שאין חכם כמו בעל ניסיון ובתור אחד שעבר 3! שחזורים של רצועה צולבת, אני יכול להגיד רק מילים טובות על אלעד. אלעד ליווה אותי בכל הדרך, הסביר לי את כל השלבים והרגשתי בטוח בידיים שלו. פיזיותרפיסט מקצועי, אחראי, מסור ובעיקר בן אדם.
רן, בן 28
קרע ברצועה הצולבת, משחק כדורגל