054-524-8540

פיזיותרפיסט עד הבית

אנו במרכז לפיזיותרפיה של אלעד לשם מציעים ביקורי בית של טיפולי פיזיותרפיה בסביבה הביתית שלכם.

למי מיועדים טיפולי הפיזיותרפיה בבית?

מהם היתרונות של טיפולי פיזיותרפיה ביתיים?

 למרות היתרונות המובהקים בהגעה לקליניקה, ישנם מצבים בהם המטופל לא יכול להתנייד ולצאת מהבית ולמרות זאת המטופל חייב לקבל מענה פיזיותרפי מהיר.

הטיפול ניתן בסביבה מוכרת ונותנת למטופל כלים להתמודד עם קשיים בסביבה הטבעית שלו, כגון: מעברים משכיבה לישיבה, ניידות בין חדרי הבית, שימוש נכון במקלחת, הליכה נכונה עם אביזר העזר (הליכון/ קביים) בתוך הבית ועוד.

איך מתנהל הטיפול בבית?

פיזיותרפיסט/ית מצוות המטפלים המנוסה והמקצועי שלנו יגיע אליכם, יבצע בדיקה, אבחון והערכה של מצבכם. בהתאם לכך תיבנה תכנית שיקום מותאמת אישית על פי מצבכם ויכולתכם לשיפור העצמאות והתפקוד בצורה הטובה ביותר. כל טיפול נמשך כ 45 דקות, במהלכן משתמשים על פי צורך בשיטות טיפול מגוונות הכוללות בראש ובראשונה טיפול מנואלי ועיסוי, שימוש באמצעים לשיכוך כאב, תרגול שרירי ועוד בהתאם לנדרש ולצרכי המטופל.

פיזיותרפיסט עד הבית למוגבלים בניידות

אנו מציעים טיפולי פיזיותרפיה בבית לאנשים המתקשים בניידות. טיפולים אלו מתאימים בעיקר לאחר ניתוחים כגון החלפת מפרק הברך, החלפת מפרק הירך, שברים וטראומות נוספות הגורמות להגבלה קשה וכאבים אקוטיים. טיפולי הבית ניתנים גם לאוכלוסיית הגיל השלישי אשר אין ביכולתם לצאת מהבית. לטיפול בבית ישנם מספר מטרות שאחת מהן היא מתן טיפול ראשוני ובניית תוכנית תירגול כבר מהשלב המוקדם שלאחר הניתוח, או הפגיעה. כמו כן, נמצא פתרונות מיידיים להתמודדות עם הקשיים התפקודיים אשר איתן מתמודד המטופל בביתו, כגון לעלות ולרדת במדרגות, לקום מהמיטה בצורה קלה ובטוחה וכן להתאים אביזרים נילווים לצורך שמירת בטיחות המטופל (כגון ידית מעקה באמבטיה, התאמת מקל הליכה ועוד). כך נוכל לשפר את עצמאות המטופל בסביבתו הטבעית. 

בטיפולי הפיזיותרפיה בבית אני מביא את כל הציוד הנדרש לצורך טיפול יעיל ואפקטיבי, מיטת טיפולים מאובזרת, מחטים לדיקור, חבישות, גומיות, משקולות לצורך תירגול וציוד נוסף.

מגוון הטיפולים במרכז