054-524-8540

אלעד לשם

פיזיותרפיסט, מנהל ובעלים המרכז

פיזיותרפיסט, המנהל והבעלים של המרכז. בוגר אוניברסיטת תל אביב 2010, בעל תואר ראשון לפיזיותרפיה. הקים את הקליניקה לפיזיותרפיה בשנת 2016. 

מתמחה בשיקום אורתופדי ופציעות ספורט. 

בשנים 2012- 2016 הייתי הפיזיותרפיסט הראשי של הפועל ת"א בכדורסל בליגת העל. אני מביא איתי ניסיון "מהשטח" של טיפול במגוון פציעות הספורט ושיקום ספורטאים. הדגש אצלי הוא במניעת הפציעות באמצאות הקניית הרגלים נכונים ועל עבודה במסגרת של לחץ והצבת מטרות.  

עבדתי כשנתיים כפיזיותרפיסט הראשי באליצור נתניה ורמת השרון בליגת העל לנשים בכדורסל. לפני כן עסקתי בטיפול במסגרת קופת חולים, שם טיפלתי בעשרות רבות של מטופלים שפנו לעזרה בגלל פציעות אורתופדיות שונות ורבות. 

במהלך השנים כתבתי טור מקצועי בעיתון "הארץ", שבו פירסמתי כתבות מבוססות מחקר על טיפול בפציעות ספורט ומניעתן. 

עברתי קורסים מקצועיים רבים בניהם דיקור יבש, טייפינג/ חבישות וכן טכניקת מאליגן שיטות ועזרים המסייעים לי בטיפולים.

אני מקפיד להישאר מעודכן מקצועית ולשם כך משתתף בכנסים בנושאי אורתופדיה ורפואת הספורט ועומד בקשר עם מיטב האורתופדים והמנתחים.

מעבר להיותי פיזיותרפיסט, אני גם מתאמן ומתחרה בנינג'ה מקצועני. השתתפתי בעונה 5 בתוכנית נינג'ה ישראל, ובשנת 2023 סיימתי במקום הראשון בליגת הנינג'ה בקטגוריית מאסטרס. בסוף 2023 לקחתי חלק ממשלחת ישראל בנינג'ה באליפות העולם בניו יורק. השילוב של היותי פיזיותרפיסט ועוסק בספורט תחרותי מקצועי נותן לי הסתכלות מדויקת יותר על הטיפול, וההתמודדות עם מגוון המעטפת שדרושה לחזרה לפעילות בכלל ולספורט בפרט.

האני מאמין שלי

לאורך השנים תמיד הייתי בדעה שהטיפול הוא לא רק הטיפול עצמו. הצלחת הטיפול תלויה בקשר האישי בין המטופל לפיזיותרפיסט. שילוב של הכלה וסובלנות במקביל למקצועיות ללא פשרות. 

כך הקליניקה שלי מתנהלת, בייחודיות זו,  באווירה משפחתית, קרובה ואישית בין הפיזיותרפיסטים למטופלים.