054-524-8540

פיזיותרפיה לבעיות גב, עמוד שדרה וצוואר

80% מהאוכלוסיה סובלת מכאבי גב תחתון על רקע כזה או אחר. בעבר היה נהוג לחשוב שבזמן כאב גב מומלץ לנוח ולשכב, אך ההיפך הוא הנכון. ההמלצה היום היא לשמור על תנועה ופעילות. הגב בנוי מחוליות, דיסקים רצועות ושרירים. לכן הסיבות לכאבי הגב יכולות להיות רבות: פריצת דיסק, בלט דיסק, שחיקת החוליות וכמובן גורמים סביבתיים נוספים כגון יציבה לקוייה , ישיבה כפופה ממושכת וכדו'. בטיפולי הפזיותרפיה מתמקדים בהורדת הסימפטומים המקומיים, ע"י עיסוי השרירים, מוביליזציות- הנעת החוליות לשיפור התנועתיות, חימום/קירור. כמו כן התייחסות לחיזוק נכון של שרירי הגב והליבה, מתיחות ותרגילי יציבה.

הקליניקה מתמחה בטיפול בבעיות גב ועמוד שדרה ועובדת בצמוד עם מיטב הרופאים בתחום.

אנו מטפלים ב:

פריצת דיסק, סיאטיקה, ספונדילוליזיס- שבר מאמץ בחוליות הגב התחתון, ספונדילוליסטזיס- גלישת חוליה בעמוד השדרה, כאבים כרוניים בצוואר ועמוד שדרה, תיקון יציבה לבני נוער. 

בטיפולים אלו אנו מטפלים בטכניקות שונות הרלוונטיות לכל מקרה.

הטיפולים כוללים בין היתר: 

עיסוי על הרקמות הרכות, מוביליזציות (הנעה של המפרקים), דיקור יבש, טכניקות ידניות פיזיותרפיות לשיפור טווחי תנועה והורדת כאב, טיפול אלקטרותרפי (TENS) ועוד.

אנו מאמינים שטיפול בבעיות גב תחתון בפרט ובכלל בבעיות עמוד שדרה אינו מסתכם רק בטיפול עצמו, אלא הסתכלות על מכלול שלם של דברים, הסתכלות הוליסטית. 

התנהלות ביום יום, ארגונומיה בעבודה, לחץ נפשי ועוד. הקליניקה מציעה שיעורי פילאטיס עם פיזיותרפיסטית מומחית כהשלמה לטיפול וכן גישה חופשית לתרגול בקליניקה תוך מעקב צמוד של הצוות. 

מגוון הטיפולים במרכז